Menu
SEPETİNİZ

Mesafeli Satış Sözleşmesi

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

Bu sözleşme, Erka Isı 'nın müşteriye ürünlerin satış şartlarını düzenlemek için hazırlanmıştır. Müşteri ve Erka Isı , aşağıda belirtilen şartlar üzerinde tam bir anlaşmaya varmışlardır.


TARAFLAR

Ticaret Ünvanı:  Erka Isı Tesisat İnş. Tic. Ltd. Şti.

Merkez: Adil Mh. Selam Sk. No:48/A Sultanbeyli / İSTANBUL

Telefon: +90 216 398 96 45

Kayıtlı Bulunduğu ; 

Vergi Dairesi: Sultanbeyli V.D.   

Vergi Numarası: 3600051810


Müşteri: Bu sözleşmeyi, Erka Isı online satış bölümünde yapacağı başvuru esnasında onaylayan şahıs veya kurum.


SÖZLEŞMENİN YÜRÜRLÜĞE GİRİŞİ VE SÜRESİ

Müşteri'nin Erka Isı web sitesinden yapacağı online başvuru ile sözleşme yürürlüğe girer. Sözleşme süresizdir.


SÖZLEŞME TEMELLERİ

Bu alanadı sözleşmesinde (“ sözleşme ”), “siz” ve “sizin” ile müşterimiz (“müşteri”) ve “biz”, “bizim”, “yazman” ile Erka Isı firması kastedilmektedir.  Kayıt işleminizi tamamlayabilmeniz için burada belirtilen bütün kural ve şartları okumanız ve kabul etmeniz gerekmektedir.


BİLDİRİMLER

Erka Isı ; müşterilerine bildirmeksizin, üye kayıt bilgileri, sipariş ve kargo durumları gibi alışverişin işleyişi içerisindeki durumları müşterinin cep telefonuna SMS ile gönderecektir.

(1 Mayıs 2015 Tarihinde yürürlüğe giren yasa kapsamında, Ticari amaç güden kampanya mesajları müşteri izni olmadan kesinlikle gönderilmeyecektir.)


Erka Isı , müşteriye yapacağı her türlü bildirim için, öncelikle müşterinin kayıt işlemi esnasında bildirdiği e-posta adresini kullanacaktır. Bu adresin geçerli bir adres olması konusundaki sorumluluk müşteriye aittir.

Müşteri online kayıt esnasında ve/veya daha sonra Erka Isı'a bildireceği bilgilerin doğru ve güncel olduğunu beyan eder. Erka Isı müşteri tarafından bildirilen bilgilerin yanlış, eksik veya güncel olmamasından dolayı meydana gelecek aksaklık ve zararlardan dolayı, müşteri Erka Isı'ya  hiçbir zarar tazmini talebinde bulunmayacağını peşinen kabul eder.


ÜCRETLER VE ÖDEME

Müşteri, Erka Isı  ürünleri ile ilgili ücretlerini ve ilgili vergileri  ödemeyi kabul eder. Ücretler, her sipariş işlemi tamamlandığında peşin olarak tahsil edilecektir.

Erka Isı , hizmet ücretlerini, müşteriye sözleşme anında yazılı doküman, web sayfası veya e-posta yolu ile bildirmektedir. Erka Isı  ye her türlü hizmet  ücretlendirmesi ile ilgili düzenleme yapma hakkını saklı tutar. Hizmet ücretlerinde gelecekte meydana gelebilecek değişiklikler, Erka Isı  web sitesi ve/veya e-posta yolu ile müşteriye bildirilecektir. Müşterinin Erka Isı  hizmetlerini kullanmaya devam etmesi, yürürlükteki sözleşme şartlarını ve geçerli ücret tarifesi üzerinden ödeme yapmayı kabul ettiğini belirtir.

MÜŞTERİ, BU SÖZLEŞMEYİ KABUL EDEREK, İLGİLİ ÜCRETLERİN MÜŞTERİNİN KAYIT ESNASINDA BİLDİRDİĞİ KREDİ KARTI HESABINDAN TAHSİL EDİLMESİNE İZİN VERMİŞTİR.

Müşteri sözleşmeyi dilediği anda, aylık hesap planlarında 5 iş günü önceden, yıllık hesap planlarında 15 iş günü önceden haber vermek şartı ile, Erka Isı‘ya yapacağı yazılı başvuru (posta, e-posta) yada müşteri paneli yolu ile sonlandırabilir. Bu durumda, Erka Isı , müşterinin içinde bulunduğu kullanım dönemini takip eden dönem için yenileme işlemi yapmayacaktır.  Sözleşmenin müşteri tarafından sonlandırılması durumunda, müşteriye ait Erka Isı ’da bulundurulan hizmete ait bütün kayıtlar silinecektir. Müşteri, sözleşmenin yürürlükte kaldığı süre boyunca, Erka Isı’ya tahsilat için bildirdiği kredi kartı bilgilerinin güncelliğinden sorumludur. Müşteri, kredi kartının son kullanma tarihinin değişmesi durumunda, bu bilgiyi Erka Isı ’ya iletecektir. Erka Isı , müşterinin kredi kartı hesabından tahsilat gerçekleştirilememesi durumunda, müşterinin ilgili hizmetleri askıya alma veya sözleşmeyi tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.


ERKA ISI'NIN SINIRLI SORUMLULUĞU

Erka Isı , Müşteriye sağlanan hizmetlerin sürekliliğinin sağlanması için gerekli çabayı sarfedecektir. Bununla beraber Erka Isı , Müşterinin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacağını, kesintisizliğini, hatasızlığını ve güvenilirlik seviyesini garanti etmez. Müşterinin bu sözleşme kapsamında sağlanan herhangi bir servisin kullanımından ve/veya kullanılamamasından dolayı oluşabilecek direkt ve/veya dolaylı zararlarında Erka Isı'nın sorumluluğu, en fazla sağlanan hizmetlerin toplam bedeli kadar olabilir.


ERKA ISI KAYITLARININ GEÇERLİLİĞİ

Aksi belirtilen durumlar hariç, müşterinin yapacağı online işlemler ile ilgili olarak  Erka Isı  kayıtları geçerli sayılacaktır.


SÖZLEŞMENİN SONA ERMESİ

Erka Isı , Müşteriye 5 iş günü önceden yazılı bildirim yaparak, bu sözleşmeyi sebep göstermeden sonlandırabilir. Bu durumda, müşterinin Erka Isı'ya ödemesini önceden gerçekleştirdiği, ancak kullanımı gerçekleşmeyen servislerle ilgili ücretler, müşteriye iade edilir. Müşterinin kredi kartından hizmetlerle ilgili tahsilatların gerçekleştirilememesi durumunda, Erka Isı sözleşmeyi sonlandırabilir. Bu durumda, müşterinin önceden ödediği ücretlerin iadesi gerçekleştirilmez. Müşteri sözleşmeyi dilediği anda, 5 iş günü önceden haber vermek şartı ile, Erka Isı‘ya yapacağı yazılı başvuru (posta, e-posta) yolu ile sonlandırabilir.


ONLINE SÖZLEŞMENİN GEÇERLİLİĞİ

Müşterinin online başvurusu esnasında onayladığı bu sözleşmede zaman içerisinde gerçekleşecek değişiklikler, Erka Isı'nın web sitesinde yayınlanarak ve/veya e-posta yolu ile müşteriye bildirilecektir. Müşteri, Erka Isı  hizmetlerini kullanmaya devam ederek, yürürlükteki sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılacaktır.

 

HESABINIZIN YÖNETİMİ

Hizmetlerimizden faydalanabilmek için bir hesap açmanız ve şifre almanız gerekmektedir. E-posta adresiniz ve şifrenizle online olarak kayıtlı bilgilerinize ulaşabilir ve gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz. Bize müşteri kodunuz ve şifrenizle yapılacak işlemleri uygulamaya koyma hakkını veriyorsunuz. Her zaman e-posta adresi ve şifrenizin güvenliğini sağlamakla yükümlüsünüz. E-posta adresinizin ve şifrenizin izinsiz kullanımının tespiti durumunda hemen bize durumu bildirmek zorundasınız. E-posta adresiniz ve şifrenizle yapılacak bütün işlem, kayıt, masraf ve sorumluluklar size aittir.


BİLGİLERİNİZİ NASIL KULLANIYORUZ

Kişisel bilgi ve verileri toplamamızın nedeni bu sözleşme çerçevesinde ortaya konulan yükümlülüklerimizi ve alanadı yazmanlarının uymak zorunda olduğu şartları yerine getirmektir. Sizden topladığımız kişisel bilgileri burada belirtilen amaçlar ve zorunluluklar haricinde kullanmayacağımızı taahhüt ediyoruz. Ayrıca size ait olan kişisel bilgilerin kaybının, çalınmasının, zarar görmesinin değiştirilmesinin ve yok edilmesinin engellenmesi için gerekli tedbirleri alacağımızı kabul ediyoruz. Eğer bize üçüncü bir şahıs ile ilgili kişisel bilgileri sağlıyorsanız o zaman bu üçüncü şahsa yukarıda belirtilen bütün bilgileri aktarmayı kabul ediyorsunuz.


Sözleşme hakkında herhangi bir sorunuz, endişeniz veya ayrıntılı bilgi talebiniz varsa lütfen info@erkaisi.com e-posta adresinden veya

+90 216 398 96 45 numaralı destek hattımızdan bizimle iletişime geçiniz.