Menu
SEPETİNİZ

Kargo & Teslimat Koşulları

Kredi Kartı ile Verilen Siparişlerde Teslimat

Kredi kartı ile yapmış olduğunuz alışverişlerinizde, bankadan onay alındığı gibi siparişiniz hazırlama aşamasına geçer. Hafta içi saat 14:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün ...................'ya kargoya teslim edilir. Siparişinizi verdikten sonra iptal talep edilmesi durumunda lütfen müşteri iletişim numaramızdan bize ulaşın.


Havale/EFT ile Verilen Siparişlerde Teslimat

Havale veya EFT ile vereceğiniz siparişlerde, siparişinizin hazırlanabilmesi için toplam sipariş tutarının, Çamlıca Store'un banka hesabına gönderilmesi gerekmektedir. EFT ve/veya Havale ile yapılan alış verişlerde ödeme bedelinin hesaplarımıza yansımaması durumunda, siparişin iptal edilme süresi 3 iş gündür. Bu durumda 3 gün süre ile siparişiniz askıda kalır ve ödeme yapılmadığı takdirde siparişiniz iptal edilir.

Ödemeniz banka hesabımıza yansıdığı anda sipariş hazırlama aşamasına geçilir. Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen Banka Havalesi & EFT siparişiniz, aynı gün .... KARGO'ya teslim edilmektedir. Haftasonu (Cumartesi - Pazar) veya resmi bayram tatillerinde, tatilden sonraki ilk iş gününde siparişleriniz .... KARGOYA teslim edilmektedir.


Teslimat süresi şu şekilde gerçekleşmektedir. Belirtilen adresinin Çamlıca Store Online mağaza depomuza uzaklığına göre (800 km. ve 800 KM.'den fazlası) için kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi adresinize ulaştırmaktadır. Ancak AT (Adres Teslim) DIŞI BÖLGELER için teslimat sürelerinde farklılıklar yaşanmaktadır. AT (Adres Teslim)  DIŞI BÖLGE , .... KARGO'nun şubesinin olmadığı  ve haftanın belirli günleri araçla teslimatın olduğu alanlardır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı kargo şirketimiz .... KARGO şirketi tarafından size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler sipariş bilgilerinizin yer aldığı bir e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Sonrasında sipariş dumunuz güncellendiğinde tekrar e-posta ile bilgilendirileceksiniz.


Siparişim Aynı Gün Kargoya Teslim Ediliyor mu? 

Çamlıca Store'de hafta içi saat 14:00'a kadar yapacağınız tüm alış verişler, aynı gün .... KARGO'ya teslim edilmektedir. Aksi durumlarda nadiren de olsa özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size iletişim bilgilerinizdeki numara ve e-posta adresinden bilgi verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Bayram ve resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.