Menu
SEPETİNİZ

Üyelik Sözleşmesi

1. TARAFLAR


1.1. https://www.erkaisi.com internet sitesinin faaliyetlerini yürüten Adil Mh. Selam Sk. No:48/A Sultanbeyli / İSTANBUL adresinde mukim Erka Isı Tesisat İnş. Tic. Ltd. Şti.   (Sözleşmede “Erka Isı” olarak anılacaktır).

1.2. https://www.erkaisi.com online internet  mağazasına üye olan internet kullanıcısı ("Üye")


2. SÖZLEŞMENİN KONUSU

İşbu Sözleşme’nin konusu Erka Isı'nın sahip olduğu online satış mağazası  www.erkaisi.com'u üyenin kullanım şartlarının belirlenmesidir.


3. TARAFLARIN HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ

3.1. Üye, www.erkaisi.com online satış mağazasına üye olurken verdiği kişisel ve diğer sair bilgilerin kanunlar önünde doğru olduğunu,Erka Isı'nın bu bilgilerin gerçeğe aykırılığı nedeniyle uğrayacağı tüm zararları aynen ve derhal tazmin edeceğini beyan ve taahhüt eder.

3.2. Üye, Erka Isı tarafından kendisine verilmiş olan şifreyi başka kişi ya da kuruluşlara veremez, üyenin söz konusu şifreyi kullanma hakkı bizzat kendisine aittir.

3.3. Erka Isı kullanıcılarına daha iyi hizmet sunmak, ürünlerini ve hizmetlerini iyileştirmek, sitenin kullanımını kolaylaştırmak için kullanımını kullanıcılarının özel tercihlerine ve ilgi alanlarına yönelik çalışmalarda aydınlatma metni çerçevesinde üyelerin kişisel bilgilerini kullanabilir. Erka Isı , üyenin www.erkaisi.com online satış mağazasından yaptığı hareketlerin kaydını bulundurma hakkını saklı tutar.

3.4. Erka Isı, üyenin kişisel bilgilerini yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde veya (a) yasal gereklere uygun hareket etmek veya Erka Isı'ya tebliğ edilen yasal işlemlere uymak; (b) Erka Isı web sitesi haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklayabilir.

3.5. Erka Isı, sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme veya Erka Isı web sitesinde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar.


4. SÖZLEŞMENİN FESHİ

İşbu sözleşme üyenin üyeliğini iptal etmesi veya Erka Isı  tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. Erka Isı  üyenin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.


5. YÜRÜRLÜK

İşbu sözleşme, üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.