Menu
SEPETİNİZ

Hakkımızda

Erka Isı olarak, kurulduğumuz günden bu yana mekanik tesisat alanındaki tüm ihtiyaçlarınıza çözüm üreterek, işinin uzmanı tekniker ve teknisyenlerimizle kusursuz taahhütler yerine getirmekteyiz.


 • 1984 yılında başladığımız ısıtma sistemleri uygulamalarına, 1997 yılında kurumsallaşarak devam ettirdik.
 • 2003 yılında hizmet kolumuza soğutma sistemlerini de  ekleyerek, uygulama alanımızı genişletip büyümemizi devam ettirdik.
 • 2007 yılında Airfel Yetkili Servis, 2010 yılı Airfel Yetkili Bayi lisanslarını alarak profesyonel hizmet alanında büyümemizi sürdürdük.
 • 2012 yılı ile birlikte DAİKİN&AİRFEL Yetkili Bayi-Servisi olarak tam kurumsallaşma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ettik.
 • Halen hizmetlerimize her geçen gün yenilerini ekleyerek Türkiye’ye değer katma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.


Bünyemizde yer alan 2 Mühendis,  1 Tekniker,  4 Usta Eğitici ve 8 Teknisyen ile mekanik tesisat alanında tüm ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz.


MİSYON & VİZYON

Firmamız; mühendislik, müşavirlik, projelendirme ve uygulamalarda süregelmiş tecrübesiyle kusursuz hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir.

Şirketimiz sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek adına aşağıdaki ilkeleri kendisine rehber edinmiştir.

 • Gelişen ve sürekli değişen teknik bilgi ve standartları en verimli haliyle uygulayıp, sektördeki uygulama ve teorileri dünya standartlarına uygun bir şekilde sizlere sunabilmek.
 • Mühendislik, müteahhitlik ve müşavirlik hizmetleri ve çeşitli alanlardaki ürün tedarikinde, Türk sanayisinin gereken atılımları yapmasına önder firma olarak yardımcı olabilmek,
 • İş yaptığımız kişi ve kurumlar, şirketimiz ortakları ve çalışanları ve tedarikcilerimize huzurlu, saygın, maddi ve manevi açıdan tatminkar, kârlı ve parçası olmaktan gurur duydukları bir çalışma ortamı sağlamak,
 • Her adımımızı kaliteden yana atarak, beklentilere en üst seviyede cevap vermek ve müşteri memnuniyeti bilincini tüm çalışanlarına benimsetip “kalite, kaliteyi doğurur” politikası ile hizmet verebilmek.
 • Kaliteli ürün yanında ahlaklı ve işinin uzmanı elemanlar yetiştirerek hizmet sektöründe öncü firma olmak.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Bizler, kalite politikası deyince içinde barındırdığı tüm detaylar üzerinde yoğunlaşmanın ve süreklilik göstermesi gereken bir sürecin bilincinde, şirket kültüründe yer alan belirlenmiş ve doğru algılanmış vizyonumuz sayesinde geleceğin lider firmalarından biri olmaya devam etmeyi hedefliyoruz.

Kalite politikamızın temel taşlarından biri olan ürünlerimizin yarattığı değerler ve sağladığı getiriler göz önüne alındığında düşük maliyet, en aza indirgenmiş hata oranıyla, rakiplerinden daha hızlı hareket edebilen, zamanında üretimiyle bilgisini ve enerjisini verimli kullanımıyla arttıran, yeni teknolojik yatırımlara verdiği değerle ürün kalitesini arttıran, ekip ruhuna inanan; saygılı, gerekli bilgi ve beceriyle donanmış, yenilikçi, yaratıcılığı şirket yönetimiyle desteklenen, iş ahlakı ve dürüstlüğünü içine sindiren, doğru anlaşılan müşteri istek ve beklentilerini, sunduğu bilinçli hizmetle yerine getiren, satış sonrasında da sunulan hizmetin ve kazanılan güvenin sürekliliğini sağlamaya çalışan, günün değişen şartlarına toplumsal sorumluluk bilinciyle yaklaşan, Kalitenin kontrollü, geliştirilebilir ve sürdürülmesi gereken bir proses olduğu sorumluluğunu taşımaktayız ki bu da bizim kalite politikamızın temel hedefidir.


NELER YAPIYORUZ?

 • Erka ısı olarak; Sıhhi tesisat ve çözümleri, Doğalgaz tesisatı ve projelendirme, Klima tesisatı ve teknik servis hizmetleri hizmetleri sunuyoruz.
 • Isıtma Tesisatı, Havalandırma Tesisatı ve Yangın Tesisatı vb., Tüm Mekanik Tesisat İşlerinin Projelendirilmesi ve İmalatı
 • Merkezi ve bireysel klima sistemleri kurulumu, ısı pompası tesisatları imalatı (hava, su, toprak kaynaklı), güneş enerjisi kurulumları.